Tel: (0212) 576 7988

Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 46 Akvaryum A.v.m. Park Han Kat: 2 Dük:50 Yenidoğan Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


İşçi Emekliler Derneği, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Abdi İpekçi Caddesi) yer alıyor. İşçi Emekliler Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İşçi Emekliler Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İşçi Emekliler Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İşçi Emekliler Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İşçi Emekliler Derneği

0 görüş var

İşçi Emekliler Derneği adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
İşçi Emekliler Derneği
Yenidoğan Mah.Abdi İpekçi Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 576 7988 İşçi Emekliler Derneği

Aşağıdaki formu kullanarak İşçi Emekliler Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...