Tel: (0216) 493 5221

Adres: Orhangazi M. Cumhuriyet C. Ladin Sk. No: 41, Pendik, İstanbul, Türkiye


İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu, İstanbul ili Pendik ilçesinin Orhangazi Mah. mahallesinde yer alıyor. İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu

0 görüş var

İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu
Orhangazi Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 493 5221 İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...