Adres: İş Kurumu Gnl. Müd, Çankaya, 06410 Sağlık, , Ankara, Türkiye


İş ve İşçi Bulma Kurumu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Sağlık Mah. mahallesinde yer alıyor. İş ve İşçi Bulma Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İş ve İşçi Bulma Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İş ve İşçi Bulma Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İş ve İşçi Bulma Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İş ve İşçi Bulma Kurumu

0 görüş var

İş ve İşçi Bulma Kurumu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
İş ve İşçi Bulma Kurumu
Sağlık Mah., Çankaya, Ankara.
İş ve İşçi Bulma Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak İş ve İşçi Bulma Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...