Tel: (0212) 525 1035

Adres: Macar Kardeşler Cad. No: 55 Büyükşehir Belediyesi Yakını Sofular Mh. Kıztaşı Fatih, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • banka
  • firma
  • Bu firma 55 senedir faal

İş Bankası, İstanbul ili Fatih ilçesinin Sofular Mah. mahallesinde (Macar Kardeşler Caddesi) yer alıyor. İş Bankası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İş Bankası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bankacılık. Banka mevzuat hükümleri çerçevesinde gayrimenkullere tasarruf edebilir, gayrimenkulleri alıp satabilir, alacaklarından dolayı gayrimenkul iktisap edebileceği gibi teminat olarak gayrimenkul ipoteği ve diğer her türlü ayni ve şahsi teminatlar alabilir, aldığı ipotek ve diğer teminatları fek edebilir, serbest bırakibilir, Banka alacaklarından dolayı ticare emtia temellük edebileceği gibi bu nevi emtiayı teminat olarak da kabul edebilir, Yukarıda anılan işlemlerde ilgili kanunların sınırlayıcı ve yasaklayıcı hükümleri uygulanır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İş Bankası
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İş Bankası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İş Bankası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İş Bankası