Tel: (0212) 571 7620

Adres: Adalet Sok. No: 49 Veliefendi Hipodromu Yukarısı Osmaniye Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • banka
  • Bu firma 42 senedir faal

İş Bankası, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (Adalet Sokak) yer alıyor. İş Bankası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İş Bankası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bankacılık. Banka mevzuat hükümleri çerçevesinde gayrimenkullere tasarruf edebilir gayrimenkulleri alıp satabilir alacaklarından dolayı gayrimenkul iktisap edebileceği gibi teminat olarak gayrimenkul ipoteği ve diğer her türlü ayni ve şahsi temanatlar alabilir aldığı ipotek ve diğer teminatları fek edebilir serbest bırakabilir, Banka alacaklarından dolayı ticari emtia temellük edebileceği gibi bu nevi emtiayı teminat olarak da kabul edebilir bu maddede anılan işlemlerde ilgili kanunların sınırlayıcı ve yasaklayıcı hükümleri uygulanır ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İş Bankası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İş Bankası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İş Bankası