Tel: (0212) 664 7470

Adres: 58. Bulvar Cad. No: 109 Arçelik Mağazası, Halk Bank Yenidoğan Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Irmak Döviz, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Nuripaşa Mah. mahallesinde (58. Blv) yer alıyor. Irmak Döviz yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Irmak Döviz nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yetkili müessese sıfatıyla Merkez Bankası'nca tespit edilen usul ve esaslar çerçevesinde banka ve özel finans kurumları ile kararlaştıracakları kurlar üzerinden kendi aralarında serbestçe döviz ve efektif alım satımları yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Irmak Döviz nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Irmak Döviz konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Irmak Döviz

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Irmak Döviz ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...