Tel: (0312) 446 6172

Adres: Uğur Mumcu Cad. Mng Binası B Blok No: 88 K: 3, Gazi Osman Paşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


İrlanda Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Büyükesat Mah. mahallesinde (Uğur Mumcu Caddesi) yer alıyor. İrlanda Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İrlanda Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İrlanda Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İrlanda Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İrlanda Büyükelçiliği

0 görüş var

İrlanda Büyükelçiliği adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
İrlanda Büyükelçiliği
Büyükesat Mah.Uğur Mumcu Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 446 6172 İrlanda Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak İrlanda Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...