Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri logo

Tel: (0212) 210 6477

Adres: Halil Rıfatpaşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2324 Şişli , İstanbul, Türkiye


Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Park ve Bahçeler Müd) yer alıyor. Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

IP Tabanlı Güvenlik Sistemleri


0 görüş var

    Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri

Aşağıdaki formu kullanarak Ips Teknoloji ve Bilişim Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...