Tel: (0212) 530 0004

Adres: Kızılelma Cad. No: 26 Nevbahar Mh. Fındıkzade Fatih, , İstanbul, Türkiye


İpek Halı Fındıkzade, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İpek Halı Fındıkzade yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İpek Halı Fındıkzade nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ev ve işyerlerinde kullanılan her türlü mekanik elektrik elektronik ve diğer her türlü enerjiyle çalışan ev aletleri buzdolabı bulaşık çamaşır makineleri teyp radyo televizyon müzik seti mutfak robotları saç kurutma makinası ve bilumum dayanıklı tüketim mallarının imalatı ithalatı ihracatı toptan ve perakende alım satımı tamiri bakımı onarım. Şirketin mevzuu ve maksatlarının tahakkuku için gayrimenkul almak satmak kiralamak kiraya vermek ipotek almak ipotek vermek leyh ve aleyhinew her nevi ayni haklar tesis etmek ve ettirmek depo imalathane fabrika almak inşa etmek satmak kiralamak kiraya vermek. Şirket amacına uygun olarak üçüncü şahıslara ve kurulmuş olan şirketlere kefil olabilir, olabilir, ipotek ve rehin verebilir. İç ve dış piyasalardan uzun, orta ve kısa vadeli emval vekalet kredileri ve emtia avans kredileri temin edebilir ve ana sözleşmesinde ve 2. 5. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İpek Halı Fındıkzade
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İpek Halı Fındıkzade nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İpek Halı Fındıkzade konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İpek Halı Fındıkzade