Tel: (0216) 473 3833

Adres: Esentepe Mh. İnönü Caddesi, No: 114, Kartal, İstanbul, Türkiye


İpar Et, İstanbul ili Kartal ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. İpar Et yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İpar Et nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


17 Yıldır temizlik ve titizlikle hizmet vermekteyiz. Bizim için en baştaki kural hijyen ve müşteri memnuniyetidir. Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İpar Et nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İpar Et konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İpar Et

0 görüş var

İpar Et adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
İpar Et
Esentepe Mah.İnönü Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 473 3833 İpar Et

Aşağıdaki formu kullanarak İpar Et ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...