İnvee Tekstil Onne Triko logo

Tel: (0212) 529 1732

Adres: Mashar Efendi Sok. No: 1/A İbrahim Çavuş Mh., Fatih, , İstanbul, Türkiye


İnvee Tekstil Onne Triko, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İnvee Tekstil Onne Triko yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İnvee Tekstil Onne Triko nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin gayesi bilumum giyim eşyalarının konfeksiyon tekstil deri mensucat ürünlerinin ve tekstil giyim sanayiinde kullanılan bütün aksesuarlarının imalatı ticareti ithalatı ve ihracatıdır. Şirket amacına ulaşabilmek için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri veya ipotek ve irtifak gibi ayni hakları iktisab edebilir bunları başkalarına devir ve ferağ edebilir gayrimenkuller üzerinde kendi ve üçüncü şahısların borçlarını temin için ipotek irtifak intifa veya diğer ayni haklar tesis edebilir tesis edilmiş bu hakları terkin veya fekkettirebilir. Velhasıl her türlü gayrimenkuller ve ayni hakları iktisab edebilir her türlü iltizama tasarrufi işlemde bulunabilir. Şirket işleri için gerekli gördüğü takdirde iştigal konuus ile ilgili diğediği yerde dilediği tesisler kurmak kiralar kiraya verir bu tesislerle ilgili olarak gayri menkul iktisab edebilir alım ve satımını yapabilir. Şirket her türlü taşıtlar ile gayri menkulleri iktisab eder kiralar kiraya verir satar ve gerektiğinde gayrimenkullerle ilgili tapuya şerh verebilir ve bunlar üzerinde tasarrufta bulunur. ve anasözleşmesinde yazılı olan işler,


0 görüş var

    İnvee Tekstil Onne Triko
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İnvee Tekstil Onne Triko nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İnvee Tekstil Onne Triko konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İnvee Tekstil Onne Triko

Aşağıdaki formu kullanarak İnvee Tekstil Onne Triko ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...