Tel: (0212) 663 3000

Adres: İstanbul Cd. No:82 PK: 34149 Yeşilköy, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


International Hospital, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde yer alıyor. International Hospital yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. International Hospital nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel hastane, huzurevi, kreş, çocuk bakım evleri açmak, işletmek, donatmak, kiralamak veya kiraya vermek, Hastanenin teknik personelini yetiştirmek için gerekli kuruluşları oluşturmak ve işletmek veya bu gibi kuruluşlara burs vererek lüzumlu eleman yetiştirmek, Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek, satmak, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek, kiraya almak, gayrimenkullerin üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mülkiyeti, kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek, iktisap devir ve ferağ etmek, fabrika, depo, satış mağazaları ve idari binaları inşa etmek, Şirketin amacı ile ilgili olarak, sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkul malları üzerinde gerek kendi borçları için gerekse üçüncü hakiki ve hükmi şahısların borçlarını ve alacakklarını temin için ipotek, rehin kefalet ve diğer teminatları vermek, ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak 17. 1. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak International Hospital nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak International Hospital konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: International Hospital

0 görüş var

International Hospital adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
International Hospital
Yeşilköy Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 663 3000 International Hospital

Aşağıdaki formu kullanarak International Hospital ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...