Tel: (0212) 225 0660

Adres: Teşvikiye Cad. No: 143 Bayar Apt. Teşvikiye Mh. Nişantaşı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Intermed Tıp Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Teşvikiye Caddesi) yer alıyor. Intermed Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Intermed Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Intermed Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Intermed Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Intermed Tıp Merkezi

0 görüş var

Intermed Tıp Merkezi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Intermed Tıp Merkezi
Harbiye Mah.Teşvikiye Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 225 0660 Intermed Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Intermed Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...