Tel: 444 16 33

Adres: Teşvikiye Caddesi, No: 63, Pk: 34367, Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye


Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik), İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Teşvikiye Caddesi) yer alıyor. Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik)

Aşağıdaki formu kullanarak Intermed Nişantaşı (Merkez Poliklinik) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...