Tel: (0212) 426 7777

Adres: Florya Cad. No: 31 Şenlikköy Karakolu Yakınında Florya Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


İnter Oto, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Şenlikköy Mah. mahallesinde (Florya Caddesi) yer alıyor. İnter Oto yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İnter Oto nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü motorlu taşıtların ticaretini ithalatını ve ihracatını yapmak. Her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir 3. şahıslar lehine başkaları adına gayrimenkul ipoteği verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirket yurtiçindeki ve yurtdışındaki bankalardan özel finans kuruluşlarından ve diğer kredi kuruluşlarından uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir. Bu krilere karşılık olan borç senetlerini verebilir teminat olarak gayrimenkul ipotek edebilir 3. şahıs ve şirketlerin kullandığı yada kullanacağı krediler yada borçlarına karşılık ipotek verebilir. Menkul ve alacaklarını devir ve temlik edebilir. Hak ve alacaklarını teminat altına alabilmek için ipotek ve rehin alabilir gerektiğinde bu ipotek ve rehinleri fek edebilir tadil edebilir devir ve temlik edebilir. Konusu ile ilgili olarak serbest ticaret bilgilerine fuar ve sergilere katılabilir gayrimenkuller üzerinde intifa irtifak kat mülkiyeti kat irtifakı tahsis edebilir ve 20. 2. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İnter Oto nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İnter Oto konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İnter Oto

0 görüş var

İnter Oto adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
İnter Oto
Şenlikköy Mah.Florya Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 426 7777 İnter Oto

Aşağıdaki formu kullanarak İnter Oto ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...