yazdır
 • Nereye: İnter Oto adresine

İnter Oto hakkında

İnteroto Dış Ticaret Limited Şirketi, Her türlü motorlu taşıtların ticaretini ithalatını ve ihracatını yapmak. Her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir 3. şahıslar lehine başkaları adına gayrimenkul ipoteği verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. Şirket yurtiçindeki ve yurtdışındaki bankalardan özel finans kuruluşlarından ve diğer kredi kuruluşlarından uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir. Bu krilere karşılık olan borç senetlerini verebilir teminat olarak gayrimenkul ipotek edebilir 3. şahıs ve şirketlerin kullandığı yada kullanacağı krediler yada borçlarına karşılık ipotek verebilir. Menkul ve alacaklarını devir ve temlik edebilir. Hak ve alacaklarını teminat altına alabilmek için ipotek ve rehin alabilir gerektiğinde bu ipotek ve rehinleri fek edebilir tadil edebilir devir ve temlik edebilir. Konusu ile ilgili olarak serbest ticaret bilgilerine fuar ve sergilere katılabilir gayrimenkuller üzerinde intifa irtifak kat mülkiyeti kat irtifakı tahsis edebilir ve 20. 2. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

İnter Oto için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar