Tel: (0212) 691 0783

Adres: Papatya Sok. No: 54 Akın Çorap Fabrikası Kayabaşı Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Kayabaşı Mah. mahallesinde (Sarmaşık Sokak) yer alıyor. İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

1 görüş var

  • inter çelik 18/10 cr.Ni. stainles steel köş?em mini gold çaydanlık 8694652091121 barkodlu ürün kullanıyorum gerçekten çok güzel tasarım kullanış?lı en önemlisi tutma yeri olan kulp ısınmıyor ve çaydanlık çabuk soğ?umuyor teş?ekkürler inter çelik

    Misafir, 24.05.2010 18:00:00

İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kayabaşı Mah.Sarmaşık Sokak, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 691 0783 İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak İnter Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...