Tel: 444 66 65

Adres: İkitelli Osb, Atatürk Bulvarı, Portall 34, No: 10, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


İntem Triko, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (13. Cadde) yer alıyor. İntem Triko yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İntem Triko nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Başta triko, konfeksiyon ve tekstil ürünleri olmak üzere diğer ticari emtea ve malzemeninde toptan, perakende satışını yapmak, konusu ile ilgili olarak her türlü ithalat ve ihracaat ve pazarlama işlemlerini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İntem Triko
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İntem Triko nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İntem Triko konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İntem Triko

Aşağıdaki formu kullanarak İntem Triko ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...