Tel: (0212) 655 8686

Adres: Aslı Sok. No:, Dük:2-3-4 Evren Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti., İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Evren Mah. mahallesinde (Aslı Sokak) yer alıyor. İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Başta triko, konfeksiyon ve tekstil ürünleri olmak üzere diğer ticari emtea ve malzemeninde toptan, perakende satışını yapmak, konusu ile ilgili olarak her türlü ithalat ve ihracaat ve pazarlama işlemlerini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti.

0 görüş var

İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti.
Evren Mah.Aslı Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 655 8686 İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak İntem Triko San. Tic. Ve Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...