Tel: (0442) 233 2905

Adres: Kazımkarabekir Cad. No: 34 Erzurum, Yakutiye Erzurum, Türkiye


İMKB İnönü İlköğretim Okulu, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Gez Mah. mahallesinde (Kazım Karabekir Caddesi) yer alıyor. İMKB İnönü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İMKB İnönü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İMKB İnönü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İMKB İnönü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İMKB İnönü İlköğretim Okulu

0 görüş var

İMKB İnönü İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
İMKB İnönü İlköğretim Okulu
Gez Mah.Kazım Karabekir Caddesi, Yakutiye, Erzurum.
+90(0442) 233 2905 İMKB İnönü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İMKB İnönü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...