Tel: (0422) 221 2722

Adres: Başharık Mah. 15. Sok., Merkez Malatya, Türkiye


İnönü İlköğretim Okulu, Malatya ili Malatya Merkez ilçesinin Başharık Mah. mahallesinde (15. Sokak) yer alıyor. İnönü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İnönü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İnönü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İnönü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İnönü İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bence güzel bir okul

    Misafir, 22.06.2011 08:23:00

İnönü İlköğretim Okulu adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
İnönü İlköğretim Okulu
Başharık Mah.15. Sokak, Malatya Merkez, Malatya.
+90(0422) 221 2722 İnönü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İnönü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...