İncesu Belediyesi logo

Tel: (0352) 691 3003 veya (0352) 691 3313

Adres: Kara Mustafa Paşa Mh. İstiklal Caddesi, No: 17, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 38560, İncesu, Kayseri, Türkiye


İncesu Belediyesi, Kayseri ili İncesu ilçesinin Karamustafapaşa Mah. mahallesinde (İstiklal Caddesi) yer alıyor. İncesu Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İncesu Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  İncesu Belediyesi
  Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.49 puan aldı.
 • Bu sinek sivri sinek ve haseralardan artk ne yemek yıyebılıyoruz ne yatıp uyuyabılıyoruz aksam saatlerinde geln ilaclamma arabasındanda fayda gormedik ilgililerin haberine subası köyü buna bi cozüm bulmanıZı rica edıyorz.....

  25/ 5 yıldız
  ,

 • süksün ve civarı koylerde son 1 yıldır aşırı derecede artış gösteren pirelerden artık hallk yaka sirkelemiş durumda .. incesu beledıyesıne yapılan bırcok basvurudan elle tutulur bı sonuc alınamadı . gencınden yaşlısına kundaktakı bebegıne kadar kaşınarak delı olan ınsanlar sızden gelecek olan yardımları beklıyorr.. BİR KAÇ kez "İLAÇMA " yapıldıı lakinnn sonuc aynı. LÜTFEN ARTIKK BİRŞEYLER YAPILSIN !

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kızılören tabakaklı ve aşağı mahlesinde hayvan dışkılarını mesken mahaline sokak aralarına döküyorlar bu dışkılar sinek akrep sivri sinek gibi haşeri üretiyor halkın sağlığını tehtit ediyor belediye olarak gerekli önlemleri almanızı arz ve talep ederim

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İncesu Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İncesu Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İncesu Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak İncesu Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...