Tel: 444 44 61 veya (0462) 455 6425

Adres: Kemerkaya Mh. Devlet Sahil Yolu, İller Sokak, No: 27-29, Merkez, Trabzon, Türkiye


İmperial Hastanesi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Kemerkaya Mah. mahallesinde (İller Sokak) yer alıyor. İmperial Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İmperial Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İmperial Hastanesi
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.
  • 14 aylık oğlum 7 kez bronşiolit geçirdi , bunun için üniversite hastanesinden ter testi istediler , telefon numaranızdan ulaşamıyorum, hastahanenizde ter testi yapılıyormu , yapılıyorsa ücreti hakkında bilgi alabilmem mümkünmü, şimdiden teşekkürler.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İmperial Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İmperial Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İmperial Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İmperial Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...