Tel: (0216) 452 3300

Adres: Cumhuriyet Mah. Kartal Caddesi, No: 29, Yakacık, Kartal, İstanbul, Türkiye


İmparator Pet Shop, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. İmparator Pet Shop yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İmparator Pet Shop nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi pet-evcil hayvan ve malzemeleri, akvaryum ve akvaryum malzemeleri, kafes her türlü yem ithalatını ihracatını, imalatını yurt içi ve yurt dışında toptan ve perakende pazarlamasını yapmak. Her türlü inşaat taahüdü, dekorasyon onarımı yapmak, kat karşılığı arsa alıp inşaa etmek, gayrimenkuller alıp satmak, emlak komisyonculuğu, şehircilik, planlama, bayındırlık ulaştırma ve taşeronluk işleri yapmak, toplu ve münferit konut, çarşı, işyeri, fabrika binaları ve sitelerin inşaasını, alt yapı, üst yapı, harfiyat, park, bahçe, çevre düzenlemesi, tereduvar, yol kaplamaları, ağaçlandırma, çimleme ve sulama işleri yapmak, kazı hizmetleri yapmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için gerekli olan fabrika, atölye, depo, soğuk hava depoları, özel antrepo, idare ve hizmet binaları ile sair menkul ve gayrimenkulleri iktisap etmek, almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, devir ve ferağ etmek, üzerine her türlü ayni ve şahsi tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için şirketin borçlarını, alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak, ipotek tesis ve fek etmek, ticari işletmelere rehin akdetmek. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İmparator Pet Shop
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İmparator Pet Shop nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İmparator Pet Shop konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İmparator Pet Shop

Aşağıdaki formu kullanarak İmparator Pet Shop ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...