Tel: (0332) 355 3450

Adres: Akabe Mah. Kaşide Sk. No: 4, Karatay, Konya, Türkiye


İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Konya ili Karatay ilçesinin Akabe Mah. mahallesinde (Kaside Sokak) yer alıyor. İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.65 puan almıştır.
İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Akabe Mah.Kaside Sokak, Karatay, Konya.
+90(0332) 355 3450 İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İMKB Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...