Tel: (0312) 472 0968

Adres: Çetin Emeç Bul. 1290. Sk No: 1 06460 Öveçler, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

0 görüş var

Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 472 0968 Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...