Tel: (0332) 355 5927

Adres: Akabe Mah. Cemil Çiçek Cad. Keside Sk. No: 84, Karatay, Konya, Türkiye


Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi, Konya ili Karatay ilçesinin Akabe Mah. mahallesinde (Cemil Çiçek Caddesi) yer alıyor. Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi

0 görüş var

Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.13 puan almıştır.
Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi
Akabe Mah.Cemil Çiçek Caddesi, Karatay, Konya.
+90(0332) 355 5927 Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karatay İMKB Gazi Mustafa Kemal Otelcilik ve Tur. Mes. Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...