Tel: (0322) 346 4471

Adres: Ceyhan Yolu Üzeri 4. Km, Yüreğir, Adana, Türkiye


Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Adana ili Yüreğir ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (2302. Sokak) yer alıyor. Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Atakent Mah.2302. Sokak, Yüreğir, Adana.
+90(0322) 346 4471 Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...