Tel: (0322) 429 6236

Adres: İmkb 24 Kasım Anadolu Lisesi, Fevzi Paşa Aydınlar Mah. 49028 Sok. No: 2, Seyhan, Adana, Türkiye


İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinde yer alıyor. İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi

0 görüş var

İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi
, Seyhan, Adana.
+90(0322) 429 6236 İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İMKB 24 Kasım Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...