Tel: (0212) 570 4222

Adres: Reyhan Sok. No: 49 Daire: 5 Cevizlik Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


İme Elektrik, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (Reyhan Sokak) yer alıyor. İme Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İme Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Elektrik malzemeleri alımı satımı taahhüt ve tesisatını yapmak beyaz eşya ve dayanıklı tüketim maddeleri alım satımı ithalatı ve ihracatını yapmak Menkul ve gayrimenkul almak satmak, kiralamak ve kiraya vermek inşaat yapmak veya yaptırmak, ipotek almak veya vermek, alınan ipoteği fek ettirmek, . . . . . ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İme Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İme Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İme Elektrik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İme Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...