Tel: (0212) 356 0733

Adres: Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sk. No: 2 (matbuat Sk. No: 1) Kalem Apt. Kat: 1 Esentepe / Şişli , İstanbul, Türkiye


Imc Ajans, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Matbuat Sokak) yer alıyor. Imc Ajans yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Imc Ajans nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İlancılık, reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Imc Ajans
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.97 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Imc Ajans nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Imc Ajans konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Imc Ajans

Aşağıdaki formu kullanarak Imc Ajans ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...