İmamoğlu İnşaat hakkında

İmamoğlu İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Resmi veya özel sektörden inşaat sektörü ile ilgili her türlü taahhüt işleri veya taşaronluk işleri almak, yapmak veya yaptırmak, Kat, daire veya arsa karşılığında toplu veya münferit konutlar yapmak veya yaptırmak, bu konutları satmak, kiralamak, sattırmak, İnşaat makinası, malzemesi ve yün ürünlerinin üretimi, pazarlaması, ithalat ve ihracatını yapmak, Ana yerleşme bölgelerinde gereğinde arsa ve arazi satın almak imar planları yapmak, bu gayrimenkuller üzerinde toplu konutlar inşa etmek ettirmek satmak ve işletmeciliğini yapmak kiralamak, Türkiye içinde veya dışında uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir kredi anlaşmaları yapanbilir aval ve kefalet kredileri temin eder. Gerekti takdirde şirketin menkul ve gayrimenkul mallarını teminat olarak gösterebilir ipotek verebilir. Menkul ve gayrimenkul mallar ve haklar iktisap eder, işletir, kiralar kiraya verir icabında alır satar başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine ipotek tesis ve tescil ettirir veya bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap eder ve 2. 8. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

İmamoğlu İnşaat için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  İmamoğlu İnşaatİstanbulfirmainşaatbeylikdüzü

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar