Tel: (0212) 543 8507

Adres: Kartaltepe Mah. Terakki Cad. Terakki Çıkmazı Sok. No: 11 Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi
, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 543 8507 Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...