Tel: (0212) 567 6618

Adres: Dumlupınar Cad. Oğuzhan Sok. No: 14/C Ali Ülker İlköğretim Okulu Karşısı Orta Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


İlmek Tekstil, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Orta Mah. mahallesinde (Oğuzhan Sokak) yer alıyor. İlmek Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlmek Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Triko imalatı işleri,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlmek Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlmek Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlmek Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İlmek Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...