Tel: (0312) 418 2303

Adres: İlksan Gn. Müd, Çankaya, 06600 Çamlıtepe, , Ankara, Türkiye


İlksan Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Çamlıtepe Mah. mahallesinde yer alıyor. İlksan Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlksan Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlksan Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlksan Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlksan Genel Müdürlüğü

1 görüş var

  • 14.12.1989 yılında kadrolu usta öğretici olarak göreve başladım.Göreve başladığım sırada biz kadrolu usta öğreticilerdende ilksan üyesi( kesintisi) yapılmaktaydı.Sonradan biz halk eğitimi personelini bu üyelikten çıkardılar.Bu yıl tekrar sadece müdür ve yardımcılarının tekrar dahil edildiklerini öğrendim.Bende bu üyeliğiminin tekrar devam etmesini istiyorum .
    Gereğini arz ederim.Melahat UZDU Torbalı Halk Eğimi Merkezi TORBALI/İZMİR

    Misafir, 16.07.2010 14:00:00

İlksan Genel Müdürlüğü adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.13 puan almıştır.
İlksan Genel Müdürlüğü
Çamlıtepe Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 418 2303 İlksan Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İlksan Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...