Tel: (0312) 363 2414 veya (0312) 363 2418

Adres: Demirkapı Sokak, No: 24, Demirlibahçe, Mamak, Ankara, Türkiye


İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi, Ankara ili Mamak ilçesinin Demirlibahçe Mah. mahallesinde (Demirkapı Sokak) yer alıyor. İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İLKSAN | İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...