Tel: (0216) 442 6485

Adres: Meydan Sok. No: 19 Küçükyalı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


İlkiz Giyim, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde (Gonca Sokak) yer alıyor. İlkiz Giyim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlkiz Giyim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlkiz Giyim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlkiz Giyim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlkiz Giyim

1 görüş var

  • ilkiz giyim benim hayatımda en doğru en dürüst insan ve en mükenmel olarak kalıcak gülseren ablam aynur ablacım kenan ağbi mükenmel insanler allah bol kazançlar versin inşallah sizleri cok seven arzu

    Misafir, 15.08.2011 00:47:00

İlkiz Giyim adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.12 puan almıştır.
İlkiz Giyim
Yalı Mah.Gonca Sokak, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 442 6485 İlkiz Giyim

Aşağıdaki formu kullanarak İlkiz Giyim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...