Tel: (0376) 213 1149

Adres: Aksu Mah. Hürriyet Cad. No: 7, 9, Merkez Çankırı, Türkiye


İlker Tuncay İlköğretim Okulu, Çankırı ili Çankırı Merkez ilçesinin Aksu Mah. mahallesinde (Yayla Sokak) yer alıyor. İlker Tuncay İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlker Tuncay İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlker Tuncay İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlker Tuncay İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlker Tuncay İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • okulumu çok seviyorum

    Misafir, 16.02.2011 12:49:00

  • ben ilker tuncay ogrencilerinden biriyim bu sitede okuluma baktim ve cok duygulandim sene 2003de ayrilmistim okulumu cok ozledim butun ogretmenlerimin ellerinden opuyorum butun ogretmenlerimize ve ogrencilerinize basarilar diliyorum

    Misafir, 23.10.2010 01:28:00

İlker Tuncay İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.11 puan almıştır.
İlker Tuncay İlköğretim Okulu
Aksu Mah.Yayla Sokak, Çankırı Merkez, Çankırı.
+90(0376) 213 1149 İlker Tuncay İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İlker Tuncay İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...