Tel: (0362) 444 5501

Adres: 100. Yıl Bulv. İlkadım, Samsun, Türkiye


İlkadım Belediyesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Adalet Mah. mahallesinde yer alıyor. İlkadım Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlkadım Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlkadım Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlkadım Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlkadım Belediyesi

1 görüş var

  • yenidoğan mah.tuna sokaktaki asvalt rezilliğine bi bakarmısınız lütfen

    Misafir, 20.02.2014 01:02:00

İlkadım Belediyesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
İlkadım Belediyesi
Adalet Mah., İlkadım, Samsun.
+90(0362) 444 5501 İlkadım Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak İlkadım Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...