İlkadım Belediyesi logo

Tel: 444 55 01 veya 444 19 19

Adres: Sait Bey Mh. 100. Yıl Bulvarı, No: 100, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 55020, İlkadım, Samsun, Türkiye


İlkadım Belediyesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Saitbey Mah. mahallesinde (100. Yıl Blv) yer alıyor. İlkadım Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlkadım Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  İlkadım Belediyesi
  Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 14.17 puan aldı.
 • 5 senedir toz yutuyoruz nerelerdesiniz yolu asvalt dökün yoksa yolu keseceğizz güzeldere mahallesi ırmak caddesi no 530 SAMSUN/İLKADIM

  35/ 5 yıldız
  ,

 • çevre temizliği acısından özellikle marketlerin apartmanlara kapılara bıraktığı tanıtım broşürlerine denetim getirilebilir mi etraf adeta kağıt dolmakta,seyyar satıcıların özellikle meyva satıcılarının sattığına zabıtalarca kontrol getirilebilir mi çünkü altı başka üstü başka mal satılmaktadır.ayrıca ikamet ettiğim ozan sok tellioğlu apt arka kısmındaki duvar kenarlarında aşırı büyümüş otlar mevcuttur ekiplerinizce kesilebilirmi

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Binamizin yaninda sokak köpekleri var ve her gece havliyorlar uyutmuyolar alin su köpekleri nolur acil psikolojim bozuldu her gece agliyolar bahçeli evler mah.nacisensoy sok. Onur apt.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • yenidoğan mah.tuna sokaktaki asvalt rezilliğine bi bakarmısınız lütfen

  2/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlkadım Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlkadım Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlkadım Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak İlkadım Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...