İlkadım Belediyesi logo

Tel: 444 55 01 veya 444 19 19

Adres: Sait Bey Mh. 100. Yıl Bulvarı, No: 100, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 55020, İlkadım, Samsun, Türkiye


İlkadım Belediyesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Saitbey Mah. mahallesinde (100. Yıl Blv) yer alıyor. İlkadım Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlkadım Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


7 görüş var

  İlkadım Belediyesi
  Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 13.59 puan aldı.
 • Ben bir yakınımın cenazesi için 29.08.2014 günü cenaze için Asarcık ilçesinin aşuru köyüne İlkadım Belediyesinin resmi otobüsü ile girttim yanlız defin işlemi bitmeden otobüs hareket etti ve ben orada mahsur kaldım araç bulamadım gece yola çıkmak zorunda kaldım bildiğim kadarıyla defin işlemi biter ve taziye verilir sonra aldığı yolcuları alır ve aldığı yere bırakır ama malesef.Bu konularda hizmet eksiklerinin giderilmesini bekliyorum selamlar...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın başkanım belediyelerimizin park ve halka açık oturma alanları tiner ve bali bağımlısı gençler açık bir tehdit ve tehlike arz etmektedir.Benim 18 yaşında kızım 09-08-2014 tarihinde beş altı kişilik madde bağımlısı gurubun belediye ilk öğretim okulu arkasında bulunan halka açık belediye parkında akşam altı sıralarında darp edildi sayın başkanım bu halka açık parklarımıza madde bağımlısı bellerinde ekmek bıçaklarıyla gezen parklarda oturan gençlerimiz ve yaşlılarımızı tehdit eden bu üzücü olaya bir an önce bir çözüm bulunmasını ailelerimizin ve diğer duyarlı insanlarımızın rahatlıkla belediyelerimizin parklarında rahat ve huzurlu bir ortam sağlanmasını arz ederim saygılarımla.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • FevZi çakmak Mahallesi pirireis caddesinde bu yıl üçüncü yılımızı dokduracağız ve ilk defa bu yıl bu kadar sivrisinekle mücadele ediyoruz daha doğrusu edemiyoruz her tarafımızı yiyorlar 6 aylık oğlumu da hep yediler NEDEN HİÇ İLAÇLAMA olmuyor. Bu kadar mı aciz bu belediye ilaçlama yapamayacak kadar

  1/ 5 yıldız
  ,

 • 5 senedir toz yutuyoruz nerelerdesiniz yolu asvalt dökün yoksa yolu keseceğizz güzeldere mahallesi ırmak caddesi no 530 SAMSUN/İLKADIM

  35/ 5 yıldız
  ,

 • çevre temizliği acısından özellikle marketlerin apartmanlara kapılara bıraktığı tanıtım broşürlerine denetim getirilebilir mi etraf adeta kağıt dolmakta,seyyar satıcıların özellikle meyva satıcılarının sattığına zabıtalarca kontrol getirilebilir mi çünkü altı başka üstü başka mal satılmaktadır.ayrıca ikamet ettiğim ozan sok tellioğlu apt arka kısmındaki duvar kenarlarında aşırı büyümüş otlar mevcuttur ekiplerinizce kesilebilirmi

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Binamizin yaninda sokak köpekleri var ve her gece havliyorlar uyutmuyolar alin su köpekleri nolur acil psikolojim bozuldu her gece agliyolar bahçeli evler mah.nacisensoy sok. Onur apt.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • yenidoğan mah.tuna sokaktaki asvalt rezilliğine bi bakarmısınız lütfen

  2/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlkadım Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlkadım Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlkadım Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak İlkadım Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...