Tel: (032.) 244 8888

Adres: Mithatpaşa Caddesi 103/1 sokak No: 5 GÖZTEPE - İZMİR İzmir, Türkiye


İlgi Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinin Onur Mah. mahallesinde yer alıyor. İlgi Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlgi Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel İLGİ Cerrahi Tıp Merkezi, modern donanımlı ameliyathane doğumhane ve muayene birimleri , uzman kadrosu ve size evinizin rahatlığını aratmayacak hasta odaları ile İzmir Göztepe’de 2007 yılı Şubat ayında hizmete girmiştir . Butik sağlık kuruluşu konsepti ile dizayn edilmiş olan Tıp Merkezimizde hastalarımıza alışılmış klasik hastane atmosferinden farklı sıcak bir ortamda , güleryüzlü ve ilgili sağlık hizmeti sunulmaktadır.

‘Sağlık İLGİ ister’ sloganını kendine ilke edinmiş olan kliniğimiz bulunduğu konum itibari ile de bazı ayrıcalıklara sahip bulunmaktadır. Çok merkezi bir yerde olmasına karşın, park sorununun yaşanmaması, gürültüden uzak olması ve yeşilliklere bakan ferah odaları ile farklı bir hizmet sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi , Estetik ve Plastik Cerrahi , Ortopedi ve Travmatoloji , K.B.B, Üroloji ve Göz dallarında ameliyatlar yapılan merkezimizden; Özel Sigortalılar, anlaşmalı banka çalışanları, emeklileri ve anlaşmalı şirketlere mensup hastalar, SGK mensupları ( S.S.K emekli/çalışan ,Bağkur emekli/çalışan ,Emekli Sandığı Emeklileri ve Devlet memurları) sağlık hizmeti alabilmektedirler.

Tıp merkezimizin bünyesinde Tomografi, Röntgen; Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Ultrason ve Renkli Doppler USG cihazlarının bulunduğu modern bir radyoloji ünitesi ile tüm Biyokimya ve Mikrobiyoloji tetkiklerinin çalışılabildiği laboratuar birimi de yer almaktadır.
7 Gün 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti de sunulan kliniğimiz açıldığı günden bu yana İzmir’lilere güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
ISO 9001:2000 Kalite belgesine sahip olan kuruluşumuz sizlerden aldığı güç ve olumlu geri dönüşlerin vermiş olduğu motivasyon ile büyümeyi hedeflemektedir.
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle ;


0 görüş var

    İlgi Tıp Merkezi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlgi Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlgi Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlgi Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İlgi Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...