yazdır
 • Nereye: İlgi Tıp Merkezi adresine

İlgi Tıp Merkezi hakkında

İlgi Tıp Merkezi, Özel  İLGİ Cerrahi Tıp Merkezi, modern donanımlı ameliyathane  doğumhane ve muayene birimleri , uzman kadrosu ve size evinizin rahatlığını aratmayacak hasta odaları ile İzmir Göztepe’de 2007 yılı Şubat ayında hizmete girmiştir . Butik sağlık kuruluşu konsepti ile dizayn edilmiş olan Tıp Merkezimizde hastalarımıza alışılmış klasik hastane atmosferinden farklı sıcak bir ortamda , güleryüzlü ve ilgili  sağlık hizmeti sunulmaktadır.

‘Sağlık İLGİ ister’ sloganını kendine ilke edinmiş olan kliniğimiz bulunduğu konum itibari ile de bazı ayrıcalıklara sahip bulunmaktadır.  Çok merkezi bir yerde olmasına karşın, park sorununun yaşanmaması, gürültüden uzak olması ve yeşilliklere bakan ferah odaları ile farklı bir hizmet sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi , Estetik ve Plastik Cerrahi , Ortopedi ve Travmatoloji , K.B.B, Üroloji ve Göz dallarında ameliyatlar yapılan merkezimizden; Özel Sigortalılar, anlaşmalı banka çalışanları, emeklileri ve anlaşmalı şirketlere mensup hastalar, SGK mensupları      ( S.S.K emekli/çalışan ,Bağkur emekli/çalışan ,Emekli Sandığı Emeklileri ve Devlet memurları) sağlık hizmeti alabilmektedirler. 

Tıp merkezimizin bünyesinde Tomografi, Röntgen; Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Ultrason ve Renkli Doppler USG cihazlarının bulunduğu modern bir radyoloji ünitesi ile tüm Biyokimya ve Mikrobiyoloji tetkiklerinin çalışılabildiği laboratuar birimi de yer almaktadır.
7 Gün 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti de sunulan kliniğimiz açıldığı günden bu yana İzmir’lilere güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 
 ISO 9001:2000 Kalite belgesine sahip olan kuruluşumuz sizlerden aldığı güç ve olumlu geri dönüşlerin vermiş olduğu motivasyon ile büyümeyi hedeflemektedir.
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğiyle ;

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

İlgi Tıp Merkezi için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  SAĞLIK İLGİ İSTER....

  Yakındaki Firma ve Mekanlar