Tel: (0212) 506 0566

Adres: Soğanlı Cd. No:77 Güngören Merkez, Güngören, , İstanbul, Türkiye


İlgi Hastanesi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mareşal Çakmak Mah. mahallesinde (Sedef Sokak) yer alıyor. İlgi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İlgi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İlgi Hastanesi
    Toplam 43 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.37 puan aldı.
  • ben yaklasık 6 senedır hastanenize gelmekteyim dogum oncesı 9ay boyunca kontrole geldim ve dogumumu orda yaptım ne zaman bir saglık sorunu yaşasam solugu hastanenizde alıyorum kadın dogum aysel hanıma cocuk doktoru zehra hanıma ve ayrılmış olan ramazan beye dahılıye hasan beye aklıma gelmeyen tüm doktorlara hasta bakıcılara anastezi uzmanına sonsuz tesekkurler guleryuz ve tatlı dılin birleşmiş oldugu adı gibi ilgilili olan ilgi hastanesi gelmez bu dunyaya başarılarınızın devamını guler yuzun tatlı dılın eksik olmamasını diliyorum saygılar

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İlgi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İlgi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İlgi Hastanesi