Tel: (0212) 511 4275

Adres: Alemdar Mahallesi, Prof. Dr. Kazım İsmail Gürkan Caddesi, No: 10 Cağaloğlu/fatih, İstanbul, Türkiye


İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu

0 görüş var

İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 511 4275 İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu

Aşağıdaki formu kullanarak İl Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...