Tel: (0232) 455 1400

Adres: İl Özel Müd, Konak, 35250, İzmir, Türkiye


İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü

0 görüş var

İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.
İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü
, Konak, İzmir.
+90(0232) 455 1400 İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir İl Özel İdare Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...