Tel: (0212) 495 0866

Adres: İkitelli Mehmet Akif Mah. Şehit Jandarma Albay Rıdvan Özden Cad. No: 1 K. Çekmece, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


İkitelli İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Şht. Albat Rıdvan Özden Cadde) yer alıyor. İkitelli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İkitelli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İkitelli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İkitelli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İkitelli İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ya vallaahiade billahide orası çok güğzel bir okul

    Misafir, 02.11.2010 13:45:00

İkitelli İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
İkitelli İlköğretim Okulu
Mehmet Akif Mah.Şht. Albat Rıdvan Özden Cadde, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 495 0866 İkitelli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İkitelli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...