İKEA Ümraniye logo

Tel: 444 45 32

Adres: İKEA-Ümraniye, Meydan Alışveriş Merkezi Çakmak Mahallesi No:243 Tepeüstü Mevkii 34768 Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


İKEA Ümraniye, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (İKEA-Ümraniye) yer alıyor. İKEA Ümraniye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İKEA Ümraniye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İKEA Ümraniye
    Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.9 puan aldı.
  • Evimde bir sürü ikeadan alınmış mobilya var. Ivır zıvır ihtiyaçlarımı buradan karşıladım. Mutfak malzemesi, salon için aydınlatma, mutfak masası, tekli koltuk vs.. Bunlarda sorun yokda gelin görünkü aldığım iki ürün beni tam bir hayal kırıklığına uğrattı. Bunlardan biri 380 lira verip aldığım küçük bir halı. Halı öyle bir şeyki aylardır döküle döküle bitmedi. Evin her yeri kıl tüy. Bin pişman oldum aldığıma. 100 liraya daha iyi bir halı alınabilirdi. İkinciside gardolabı. Yaparken kırıldı. Tamam hesaplı ama yapmak ayrı bir marifet. Yani İkea dan alınacak şeyler var alınmayacak şeyler var. Dikkat etmek lazim.

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İKEA Ümraniye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İKEA Ümraniye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İKEA Ümraniye

Aşağıdaki formu kullanarak İKEA Ümraniye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...