Tel: (0212) 604 0100

Adres: Mahmutbey Dilmenler Caddesi, No:26, 34217 Bağcılar - İstanbul İstanbul, Türkiye


İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (Dilmenler Caddesi) yer alıyor. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

0 görüş var

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi
Mahmutbey Mah.Dilmenler Caddesi, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 604 0100 İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...