Tel: (0212) 581 2587

Adres: Bilgehan Cad. Kardeş Sok. No: 6 Bayrampaşa Hst.Yakını Kartaltepe Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


İhlas Yetkili Tek.Servis, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Kardeş Sokak) yer alıyor. İhlas Yetkili Tek.Servis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İhlas Yetkili Tek.Servis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İhlas Yetkili Tek.Servis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İhlas Yetkili Tek.Servis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İhlas Yetkili Tek.Servis

0 görüş var

İhlas Yetkili Tek.Servis adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.79 puan almıştır.
İhlas Yetkili Tek.Servis
Kartaltepe Mah.Kardeş Sokak, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 581 2587 İhlas Yetkili Tek.Servis

Aşağıdaki formu kullanarak İhlas Yetkili Tek.Servis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...