Tel: (0212) 259 5086

Adres: Türkali Mh. Ihlamurdere Caddesi, No: 8, Ihlamur Kasrı, Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Türkali Mah. mahallesinde (Ihlamurdere Caddesi) yer alıyor. Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü

Aşağıdaki formu kullanarak Ihlamur Kasrı Merasim Köşkü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...