Tel: (0216) 521 1540

Adres: Sütçü İmam Cad. Çilek Sok. No: 4/A Namık Kemal Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


İğne İplik Moda Evi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Namık Kemal Mah. mahallesinde (Çilek Sokak) yer alıyor. İğne İplik Moda Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İğne İplik Moda Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İğne İplik Moda Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İğne İplik Moda Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İğne İplik Moda Evi

1 görüş var

  • herşey için çookk teşekkür ederim.ilginiz ve büyük bir titizlikle çalıştınız için sizi tanıdığım için çok şanslıyım kendinize iyi bakın

    Misafir, 19.04.2011 14:35:00

Aşağıdaki formu kullanarak İğne İplik Moda Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...