Adres: Poyrazlı Sk, 34169 Ahmetnafizgürman, Güngören, İstanbul, Türkiye


İGDAŞ Merter, İstanbul ili Güngören ilçesinin Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. mahallesinde (Poyrazlı Sokak) yer alıyor. İGDAŞ Merter yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İGDAŞ Merter nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İGDAŞ Merter nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İGDAŞ Merter konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İGDAŞ Merter

0 görüş var

İGDAŞ Merter adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
İGDAŞ Merter
Abdurrahman Nafiz Gürman Mah.Poyrazlı Sokak, Güngören, İstanbul.
İGDAŞ Merter

Aşağıdaki formu kullanarak İGDAŞ Merter ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...